Hungarian thread

_Zsuzsa_ said:
Basszus Peti, már több, mint 3 éve itt vagyunk. Fos, mi?

Rolad már hallottam de még nem láttalak.

Egy csomoan beszélnek rolad szoval nagyon hires lehetsz :)
napá mentem tanulni
 
majdenrulz said:
Ezt örömmel hallom.
Az Iron Maiden forumon csak 3 magyar volt... Aztán bezárták nemtommért uh. ugy döntöttem átvándorolok ide, csakhogy mostanában nemnagyon gépezhetek :(

:cry: :cry: :cry:

mé? büntiben vagy? :eek: de szar neked.. :p
 
Múlt héten speciel a Jani Liimatainen karaokézott a bárban ahová barátommal járni szoktunk :D

De a hiedelemmel ellentétben, CoBékkal nagyon ritkásan futni össze itt. Mégiscsak egy félmilliós városról beszélünk..
 
A rohadt élet.. Te csak ne siránkozz az én hajam biztos rövidebb.
Vállig ért aztán elmentem a fodrászhoz hogy igazisccsa meg erre levágott belőle 10 centi. o_O :zombie: :cry:
Szerencsére még a szemembe log...
 
_Zsuzsa_ said:
Múlt héten speciel a Jani Liimatainen karaokézott a bárban ahová barátommal járni szoktunk :D

De a hiedelemmel ellentétben, CoBékkal nagyon ritkásan futni össze itt. Mégiscsak egy félmilliós városról beszélünk..


jé most látom hogy te nem is Magyarországon lax...:err:
 
hát ha vállig ér ne menj fodrászhoz:p
most én sem fogok megint 2 évig..
nézd meg az avatart.. jó szar rövid lett
 
avatar_1497.gif


funney uhuh
 
Peti said:
hát ha vállig ér ne menj fodrászhoz:p
most én sem fogok megint 2 évig..
nézd meg az avatart.. jó szar rövid lett
Hát szerintem ez nem rövid :loco:
No para. Én se mek fodrászhoz :) so ha többet. Anyukámmal fogom mostantol levágatni. Vagy ha mégis visszamegyek a fodrászhoz akkor viszek magammal egy baseball ütöt, vagy inkább egy kaszát.
lol
 
majdenrulz said:
Bezony állitolag azon logtam éjjle nappal... :Smug:


hehehihihaha :heh: muter bekeményített? loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool (gázgéza) :headbang:

amúgy Peti, neked is ellopták az arcodat? :eek:
 
el, hát...
meg a hajamat is:erk::cry:

majdenrulz: hát most minimum két évig én sem megyek olyan helyre, ahol olló van... blargh:cry:
 
én még mindig nem vágom ezt az acos cuccot lehet hpogy tulságosan uj vagyok errefelé...
Most te magadnak csináltad meg ilyenre photoshopba, vagy valaki más az engedélyed nélkül??? Vagy hülye kédés???