The Dog Thread

Abbath+dog.jpg


:headbang:
 
zomg! like the slipknot song... saw a funny comment about the bass player the other day, some guy said that Paul's last word were "if ou're 555 then I'm 911" lololooollolololollloll... yeah, I'm the only one here that likes them, FU! I know you don't get it.

satan smiles at my 5.555 post :D

I like Slipknot too because I liked them as a kid. LOL!!!!1111666
 
Nesi me videla, stalno me brkaju sa nekim, ili po koncertima ili po teretanama, am I sleep walking? : O
Odakle si ti i druzes li se ti sa nekim iz Daggerspawn-a?

Haha izvini ucinilo mi se onda,ja sam utripovala nesto :D Ja sam inace iz Stare Pazove.Cula sam za Daggerspawn ali ih uopste ne poznajem. Odakle ti to da ih ja znam ? :D
 
Haha izvini ucinilo mi se onda,ja sam utripovala nesto :D Ja sam inace iz Stare Pazove.Cula sam za Daggerspawn ali ih uopste ne poznajem. Odakle ti to da ih ja znam ? :D

Nisi se valjda javljala a taj "ja" te ladno iskulirao? Haha. Stara Pazova jeee-bo-te, ja sam iz Zarkova, preko reke pa jos malo dalje haha. Pa ja sam upao u bend i pokusavamo polako da ga ozivimo. Pitao sam da bih znao koje je tvoje drustvo, reko mozda se znamo.
 
Nisi se valjda javljala a taj "ja" te ladno iskulirao? Haha. Stara Pazova jeee-bo-te, ja sam iz Zarkova, preko reke pa jos malo dalje haha. Pa ja sam upao u bend i pokusavamo polako da ga ozivimo. Pitao sam da bih znao koje je tvoje drustvo, reko mozda se znamo.

Jeste otvorili temu na yumetalu?Sada sam je trazila i nisam nista nasla
Nisam se javljala jer ti ni ne znas kako izgledam tako da me svejedno ne bi ni prepoznao :lol: Ne druzim se ja puno sa metalcima tako da verovatno ni ne znamo iste ljude.
 
prepoznao da me verovatno ni znamo iste temu iskulirao te jeee-bo-te sam puno ne bi otvorili !!!

copy paste fun. I speak real good
 
Hmmm, ne znam, ne idem na Yumetal, barem ne za sad hah, kad bude nesto novo izaslo sigurno ces znati, ali ce trebati dosta vremena da prodje za to, a ne druzim ni ja nesto sa metalcima, najvise sa Spawncima, ne samo sto su mi bendovci nego su stvarno opusteni pozitivni likovi. Se ti bavis nekom muzikom?
 
prepoznao da me verovatno ni znamo iste temu iskulirao te jeee-bo-te sam puno ne bi otvorili !!!

copy paste fun. I speak real good

Genious haha.

Recognized that me probably don't even know same theme ignored you fffff-uuuuu-ck alot they wouldn't open !!!

Yewp, that's really well spoken eloquent serbian hahaha.