Post pictures of your Gear and Guitars!!

warlockcasefx6.jpg

My first electric guitar... a BC Rich Warlock Metal Master. Plays well but very dull tone... i like my new one better (see post below)
 
n1092690895301545471116dl0.jpg

My agile. pretty nice, good crunch, good harmonics, set mahogany neck, mahogany body... i like this one
 
ooOOoo....a beatles poster and a les paul with a union jack on it....you must totally rock, huh?
 
isusa ti krista koje picke,jebote imate opremu koju ja necu imat nikad,ono 1500kna=200 dollars ja dobijen u dvi godine jeben se sa stagg-om i laney-em jebenim tranzicem,san mi je ono kupit gitaru od 800 dollars i to mi je vrhunac,ma jebem ja mater svima i pusite mi karu,zato vi nikad necete pojebat nista dobro jebite si te debelo guzr crnkinje sa crnon smezuranom pizdom.
 
isusa ti krista koje picke,jebote imate opremu koju ja necu imat nikad,ono 1500kna=200 dollars ja dobijen u dvi godine jeben se sa stagg-om i laney-em jebenim tranzicem,san mi je ono kupit gitaru od 800 dollars i to mi je vrhunac,ma jebem ja mater svima i pusite mi karu,zato vi nikad necete pojebat nista dobro jebite si te debelo guzr crnkinje sa crnon smezuranom pizdom.

slusaj ti debilu jedan isfrustrirani.... problemi, ha??? malo bi se mogao smiriti ipak je ovo strani blog, a ne srati na hrvatskom okolo ekipi....

hehe, sorry guys, lets say he is a bit fustrated on each of the guitar posted here.... idiot....

:headbang: :kickass:
 
isusa ti krista koje picke,jebote imate opremu koju ja necu imat nikad,ono 1500kna=200 dollars ja dobijen u dvi godine jeben se sa stagg-om i laney-em jebenim tranzicem,san mi je ono kupit gitaru od 800 dollars i to mi je vrhunac,ma jebem ja mater svima i pusite mi karu,zato vi nikad necete pojebat nista dobro jebite si te debelo guzr crnkinje sa crnon smezuranom pizdom.

Ow, my face.
 
I don't have too much...

Fender American Series Strat, Olympic White
MyGuitar.jpg

I'm a bit bored of this now though :rolleyes: ..its too 'unmetal'.. i want an Ibanez S4170AB


Marshall AVT 275
MarshallAVT275.jpg


Boss GT-8
BossGT-8.jpg

..I really should give it a bit of a clean.. actually, i really should tidy my whole room :rolleyes:

EDIT: my god!.. i didn't realise how bad that was, haha

*Runs of to clean GT-8*